DUPLEX 650–3600 Flexi 2

Daudzpusīgas kompaktas iekārtas DUPLEX 650–3600 

Sērijveidā ražotās daudzpusīgi kompaktās HVAC iekārtas ir paredzētas uzstādīšanai telpās, tās ir aprīkotas ar augstas efektivitātes EC tipa ventilatoriem un šķērsplūsmas siltuma rekuperatoru, kura efektivitāte sasniedz līdz par 93 %.  Šīm iekārtām ir universāls izpildījums, kas ļauj to uzstādīšanu kā uz grīdas tā pie griestiem. Iekārtām ir universāla iespēja caur vadības kontrolieri elementāri nomainīt gaisa plūsmas virzienu, kas nozīmē to, ka viena tipa iekārta var būt gan labā, gan kreisā izpildījumā, kas ievērojami atvieglo montāžas iespējas. Papildus piederumi (gaisa vārsti, karstā ūdens sildīšanas spoles uc) galvenokārt ir paredzētas uzstādīšanai no iekārtas ārpuses. Atkarībā no jūsu prasībām un nepieciešamajām funkcijām, iekārtas var būt aprīkotas ar vienu no kontroles sistēmas, kas pieejamas un darbojas manuāli, izmantojot laika iestatījumiem vai caur sensoriem (piemēram, mitruma vai CO2). Šīs iekārtas ir pieejamas tā saucamajā "higēniskajā izpildījumā" ar ILH Berlīnes institūtā izsniegto higēnas sertifikātu.

PHI LogoTÜV

[YTB]Mārketinga video DUPLEX 650–3600 Flexi

[PDF] Mārketinga Katalogs DUPLEX 1100–3600 Flexi

[PDF] Tehniskais Katalogs DUPLEX 1100–3600 Flexi

[ATREA] Atlases programmatūra


Leguvumi

DUPLEX Flexi have very important competitive advantages concerning their construction and business philosophy that was coordinated with premium European wholesalers.

vairāk …

ATREA izstrādāta atlases programmatūra

ATREA s.r.o. offers a DUPLEX compact unit selection software for use by the design professionals.
The program is presently spread as a freeware ...

vairāk …

PHI sertifikācija

Mēs esam priecīgi jums paziņot, ka ATREA ir sasniegusi virkni panākumus, kas apstiprina, ka mūsu sauklis par to, ka esam līderi ventilācijā un siltuma reģenerācijā ir patiess.

vairāk …