DUPLEX Easy

Kompaktās ventilācijas iekārtas DUPLEX Easy

DUPLEX Easy iekārtas līnija ir vērsta uz lieliem projektiem vai vairumtirgotājiem. Pateicoties EPP korpusam un prastākai kontroles sistēmai, tiek piedāvāta lētāka cena. Vieglākai iekārtas pielāgošanai projektam, viena iekārta var nodrošināt 5 iespējamās montāžas pozīcijas – zemgriestu, uz grīdas stāvošo, uz grīdas guļošo kā arī labo vai kreiso izpildījumu. Zemgriestu izpildījumā iekārtai ir lielisks izmērs augstumā, tikai 280 mm. Iekārtas ir aprīkotas ar EC tipa EBM ventilatoriem, šķērsplūsmas turbulances rekuperatoru ar efektivitāti 92 %, 100 % By-pass vārstu un divu veidu kontroles sistēmām – CPB potenciometru vai CPA kontrolieri ar skārienjūtīgu ekrānu.

[PDF] Marketing Catalogue DUPLEX Easy

[PDF] Technical Catalogue DUPLEX Easy

[ATREA] Selection software

PHI Logo

Leguvumi

Pateicoties konstrukcijai un biznesa filozofijai DUPLEX EC4 un DUPLEX Easy iekārtām ir ļoti nozīmīgas konkurences priekšrocības, kas tika koordinētas pamatojoties uz pieprasījumiem no prasīgākajiem Eiropas tirgiem.

vairāk …

ATREA izstrādāta atlases programmatūra

ATREA s.r.o. offers a DUPLEX compact unit selection software for use by the design professionals.
The program is presently spread as a freeware.

vairāk …

Lejuplādes

Šeit Jūs varat lejupielādēt visus attiecīgos katalogu PDF formātā, lai iepazītos ar visu tehnisko informāciju par mūsu Domestic līnijas produktu.

Lejuplādes