PHI (Passive Hause Institute) Sertifikāts

Mēs esam priecīgi jums paziņot, ka ATREA ir sasniegusi virkni panākumus, kas apstiprina, ka mūsu sauklis par to, ka esam līderi ventilācijā un siltuma reģenerācijā ir patiess..

Esam veiksmīgi pabeiguši PHI (Passive Hause Institute) sertifikāciju visām DUPLEX Flexi iekārtām 1600; 2600 un 3600!

Vēlamies iepazīstināt tos, kuri vēl nav pazīstami ar šo sertifikāciju. PHI pasīvo māju sertifikāts nav obligāts, taču tas liecina par iekārtu augsto kvalitātes līmeni, zemajiem enerģijas patēriņiem, teicamajiem akustiskajiem un mehāniskajiem rādītājiem. Kaut arī šī sertifikācija nav obligāta, tā ir starptautiski pazīstama un vispārēji atzīta par vienu no top stingrākajām sertifikācijas iestādēm, kas lielu uzmanību vērš tieši uz iekārtu efektivitātes rādītājiem. 

Vides politikas līderi un daudzu profesionālo asociāciju biedri atdzinuši ATREA par vienīgo, kuram Čehijas republikā ir piešķirts PHI sertifikāts un ceturto Eiropā, kuri spēja izturēt PHI sertifikācijas grūtos kritērijus šādas gaisa ražības iekārtām.

DUPLEX-S 1100 Flexi PHI Certificate DUPLEX-S 1600 Flexi PHI Certificate DUPLEX-S 2600 Flexi PHI Certificate DUPLEX-S 3600 Flexi PHI Certificate

We would like to inform you also that we have successfully completed PHI certification process for domestic air handling unit with heat recovery DUPLEX 370 EC4.

Vēlamies Jūs informēt, ka esam veiksmīgi pabeiguši PHI sertifikācijas procesu arī DUPLEX Easy iekārtu līnijai – visi trīs tipizmēri DUPLEX Easy 250, 300 un 400 ir PHI apstiprināti.

DUPLEX 250 Easy PHI Certificate DUPLEX 300 Easy PHI Certificate DUPLEX 400 Easy PHI Certificate