Par uzņēmumu

ATREA B2B BENEFITS

Mēs taupam Jūsu naudu.

Vēsture

Ing. Petr Morávek, CSc.
      Ing. Petr Morávek, CSc.

ATREA uzņēmums tika dibināts 1990 gadā Čehijā. Uzņēmums savu darbību koncentrē uz mikroklimata nodrošināšanu ar gaisa apstrādes iekārtām, izmantojot augstas efektivitātes elementus. Uzņēmuma dibinātājs ir autors daudziem patentiem iekārtu dizaina jomā.

Dotajā brīdī

 
 
 

Ražošanas programma, kurā par pamatu tika izvirzīta siltuma rekuperācija pamazām sāka veidoties. Pateicoties ilgo gadu pieredzei un elektroenerģijas pieaugošajam cenu kāpumam, uzņēmums visu uzsvaru liek uz augstas efektivitātes iekārtu ražošanu. 1996.gadā uzņēmums pārcēlās uz jaunām telpām un līdz šai dienai aizņem vairāk kā 4000 m2 lielas telpas, kurās tiek izgatavotas augstas efektivitātes ATREA gaisa apstrādes iekārtas.

Iekārtas tika sertificētas Eiropas standartiem un ļoti ātri sevi pierādīja prasīgajos Rietumeiropas tirgos. Ekonomiskais un ģeogrāfiskais izvietojums ļāva ATREA ļoti stabili un pārliecinoši ieņemt Vācijas tirgu. Dotajā brīdī ATREA ir vadošasi augstas efektivitātes iekārtu piegādātājs Čehijā un Vācijā. Ir izveidojusies ļoti veiksmīga sadarbība ar Nīderlandi, Šveici, Beļģiju, Lielbritāniju, Itāliju, Poliju, Slovēnijā un citām valstīm.

2011 gadā ATREA realizēja jaunu DUPLEX-S Flexi līniju, kura ir apstiprināta PHI (Passive Hause Institute). Šī patentētā iekārtas koncepcija ievērojami palielināja iekārtu noietu apzinātajos  tirgos. Uzņēmums aktīvi meklē pārstāvjus vēl līdz šim neapzinātajās Eiropas valstīs. Pateicoties pieaugošajam pieprasījumam pēc ATREA produkcijas, uzņēmums apsver iespēju tuvākajā nākotnē palielināt rūpnīcas apmērus.Uzņēmuma galvenā mītne Biroja telpas
Uzņēmuma galvenā mītne Biroja telpas
Ražošanas korpuss Aerodinamiskā labaratorija
Ražošanas korpuss Aerodinamiskā labaratorija