Sertifikācija

ATREA liek uzsvaru uz iekārtu kvalitāti, drošību un nekļūdīgu funkcionalitāti gan vietējos, gan ārvalstu tirgos. Uzņēmums cieši sadarbojas ar vairākām testēšanas laboratorijām, kur visa ATREA produkcija regulāri tiek pārbaudīta lai noturētu kvalitātes rādītājus augstākajā līmenī.

Passive House Institūts:

ATREA ir veiksmīgi pabeigusi PHI (Passive Hause Sertifikate) sertifikācijas procesu DUPLEX Flexi 1100, 1600, 2600 un 3600 – tas nozīmē visām Flexi iekārtām!

Vides politikas līderis un daudzu profesionālo asociāciju biedrs, ATREA lepojas ar šīs izveidotās institūcijas patiešām sarežģīto kritēriju izpildi attiecībā uz šāda izmēra HVAC gaisa apstrādes iekārtām.

ATREA ir veiksmīgi pabeidzis PHI sertifikāciju arī  domestic gaisa apstrādes iekārtām DUPLEX EC4.370.

PHI Logo

Atbilstības deklerācija

Atbilstības deklarācija ir izsniegta visiem Atrea produktiem.
„Atbilstības Deklarāciju“ nepieciešamības gadījumā var saņemt pēc pieprasījuma.

EC atbilsības deklerācija

Visi uzņēmuma produkti ir pakļauti tiešiem valdības noteikumiem Nr.17 / 2003 Coll un Nr 616 / 2006 Coll, ir izdota EC atbilstības deklarācija un iekārtas marķētas ar CE marķējumu.
Elektromagnētiskā saderība un elektrodrošība tika pārbaudīta pilnvarotā testēšanas institūtā – produktiem tika izsniegti visi nepieciešamie sertifikāti.

Logo CE

Higēniskā drošība – VDI 6022

DUPLEX iekārtas atbilst prasībām par higiēnisko drošību.
Iekārtas atbilst prasībām attiecībā uz tā saukto „higēnisko versiju“, un to var uzstādīt medicīnas iestādēs un labaratorijās, kurās ir nepieciešamas augstas prasības attiecībā uz gaisa kvalitāti.
Atbilstība augstajām higēniskām prasībām ir apstiprināta ar ekspertīzes slēdzienu Nacionālajā Sabiedrības veselības institūtā Prāgā.

Logo VDI

TÜV SERTIFIKĀTS

ATREA ventilācijas griesti ir sertificēti ar prestižo Vācu TÜV sertifikātu. Gan ventilācijas iekārtas gan apgaismojošie griesti  priekš ēdnīcām.EAC

ATREA provide all products with EAC certfication.

Logo EAC