Control system  Ceilings pohled do strojovny

Kāpēc ventilācijas un gaisa kondicionēšanas griesti?

Pievilcīgs un dizainisks risinājums ar optimālām nosūces un apgaismojuma funkcijām. Piemērots ne tikai virtuvēm, bet arī ēdnīcām vai izstāžu virtuvēm. Konkurētspējīga cenas salīdzinot ar virtuves nosūces sistēmām.Paredzēts visu izmēru virtuvēm.
daugiau ...

Kāpēc nosūcēji?

Plašs dažādu veidu klāsts, sākot ar pamata nosūcējiem līdz integrētai siltuma atgūšanai. Iespēja piegādāt visaptverošu ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu. Paredzēts mazām un vidējām virtuvēm.
daugiau ...

How to design a proper system for industrial kitchens?

This section tells you all you need to know about designing a proper system and things to avoid. Intended primarily for catering facility operators.


read more..

Why ATREA?

ATREA s.r.o. manufactures main system components that include DUPLEX ventilation units with heat recovery, ventilation and air-conditioning ceilings, extractor hoods, ventilation units for hot-air heating of houses and flats and controls for these systems.

What we offer?

Proprietary products, consultancy services, the compilation of studies or project design documentation. For more details, feel free to contact us.Contact us