Automatic operation control Automatinė valdymo kontrolė 

Vadības sistēma, kas īpašs izstrādāta ēdināšanas uzņēmumiem. Darbības pamatprincips ir ar standarta telpas sensoriem noteikt temperatūru virs vārīšanas zonas diapazona un vienlaikus telpās, kurās nenotiek gatavošana. Izvērtējot šīs vērtības, automātika nodrošina optimālāko HVAC iekārtas darbību. Šāda koncepta leilākā priekšrocība ir ventilatora darbība atbilstoši pieprasījuma, tādejādi optimizējot elektrības izmaksas un svaiga gaisa piesildi līdz 40%.

Mēs iesakām to uzstādīt kā sistēmu ar DUPLEX ventilācijas iekārtu tā arī ar SVF ventilatora komponentiem un automātisku darbības vadību.

How to design a proper system for industrial kitchens?

This section tells you all you need to know about designing a proper system and things to avoid. Intended primarily for catering facility operators.


read more..

Why ATREA?

ATREA s.r.o. manufactures main system components that include DUPLEX ventilation units with heat recovery, ventilation and air-conditioning ceilings, extractor hoods, ventilation units for hot-air heating of houses and flats and controls for these systems.

What we offer?

Proprietary products, consultancy services, the compilation of studies or project design documentation. For more details, feel free to contact us.Contact us