SKV / ventilācijas un gaisa kondicionēšanas griesti

Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas griesti

SKV 

Pilnas zonas nosūces griesti atbilst visstingrākajām prasībām attiecībā uz funkcijām, dizainu un higiēnu ēdināšanas iestādēs. Tie ir piemēroti visu izmēru un veidu virtuvēm. Pateicoties slēgtajai sistēmai, tie atbilst visām ēdināšanas iestādes higiēniskās vides prasībām. Tie ir piemēroti telpām ar zemiem vai izliektiem griestiem, kur nevar uzstādīt standarta nosūcējus.

Galvenās priekšrocības ir to zemās iegādes izmaksas, pievilcīgais dizains, slēgta nosūkšanas sistēma, kā arī ātra un ērta apkope.

Mēs iesakām tos integrēt sistēmā ar DUPLEX ventilācijas iekārtu un automātiskās darbības kontroli.

How to design a proper system for industrial kitchens?

This section tells you all you need to know about designing a proper system and things to avoid. Intended primarily for catering facility operators.


read more..

Why ATREA?

ATREA s.r.o. manufactures main system components that include DUPLEX ventilation units with heat recovery, ventilation and air-conditioning ceilings, extractor hoods, ventilation units for hot-air heating of houses and flats and controls for these systems.

What we offer?

Proprietary products, consultancy services, the compilation of studies or project design documentation. For more details, feel free to contact us.Contact us