DUPLEX 1400–2400 Silent-N

Versatile compact HVAC units DUPLEX 1400–2400 Silent-N 

Kompaktas jumta izpildījuma iekārtas ar šķērsplūsmas rekuperatoriem un integrētiem skaņas slāpētājiem. Iekārtas ir izgatavotas divos izmēros - DUPLEX 1400 un 2400 Silent-N. Tās ir paredzētas ventilācijai visās civilajās un dzīvojamās ēkās, kur uzsvars tiek likts uz klusu darbību un samazinātu apbūves vietu. Integrētie skaņas slāpētāji un izplūdes atveres, kas novietotas tieši zem iekārtas pieplūdes un izplūdes gaisa pusē, novērš tradicionālos risinājumus ar HVAC kanāliem un skaņas slāpētājiem uz jumta.

Iekārtām ir pamata rāmis ar augstuma regulēšanu izlīdzināšanai, un tās ir aprīkotas ar vibrācijas izolatoriem, lai novērstu vibrāciju pārnešanu ēkas konstrukcijās. Pieejamas vairākas integrētu vadības sistēmu klases, tostarp augstākās klases RD5 sērijas vadības sistēma ar integrētu tīmekļa serveri un interneta savienojumu, iknedēļas programmēšana, siltuma atgūšanas siltummaiņa automātiska aizsardzība pret salu, pastāvīga gaisa ātruma vai pastāvīga spiediena ventilācija un jaudas kontroli, izmantojot sensorus (piemēram, CO2).

 [PDF]    Marketing catalogue DUPLEX Silent-N

 [PDF]    Technical Catalogue DUPLEX 1400–2400 Silent-N

[ATREA] Atlases programmatūra

Leguvumis

Lielisks kompaktums-līdz pat 60 % no ventilācijas telpas; Viegla uzstādīšana bez papildus izmaksām; Pašu ražoti siltuma rekuperācijas kodoli ar rekuperācijas koificentu no 50 līdz 92 % ...

vairāk …

ATREA izstrādāta atlases programmatūra

ATREA s.r.o. piedāvā DUPLEX kompakto iekārtu programmatūru.
Programma ir bezmaksas un brīvi pieejama.

vairāk …

Systems

ATREA iekārtu pielietojums daudzfunkcionālajā ēkā. Virziet peles kursoru uz Jūsu vēlamo telpu un noklikšķiniet peli

vairāk …