DUPLEX 500–9000 MultiEco

Daudzpusīgas kompaktas iekārtas DUPLEX 500–9000 MultiEco 

Lieliskas jaunās paaudzes kompaktās HVAC iekārtas. Šīs iekārtas var 100 % pielāgot jebkura tipa projektiem un tās ir aprīkotas ar mūsu profesionālo S7 siltuma rekuperācijas kodolu, kura efektivitāte sniedzās līdz pat 93 %. DUPLEX Multi iekārta var būt aprīkota kā ar iebūvētiem tā ar iznesamiem papildus elementiem - ūdens vai elektrisko sildītāju, ūdens bāzes vai tiešo (DX) dzesētāju, noslēgvārstiem, by-pass apvadvārstu, recirkulāciju uc. Šajām iekārtām ir plašas uzstādīšanas pozīciju iespējas, ieskaitot iespēju piekārt pie griestiem, lai sniegtu vēl plašākas montāžas iespējas un ekonomētu vietu telpā.DUPLEX Multi Eco iekārtas, kas optimizētas, lai izpildītu Komisijas Regulu (ES) Nr. 1253/2014 (Ekodizains).

 [PDF]    Summary marketing catalogue DUPLEX MultiEco

 [PDF]    Technical Catalogue DUPLEX 500–9000 MultiEco

[ATREA] Atlases programmatūra

ErP 2018


Leguvumi

DUPLEX Flexi have very important competitive advantages concerning their construction and business philosophy that was coordinated with premium European wholesalers.

vairāk …

ATREA izstrādāta atlases programmatūra

ATREA s.r.o. offers a DUPLEX compact unit selection software for use by the design professionals.
The program is presently spread as a freeware ...

vairāk …

PHI sertifikācija

Mēs esam priecīgi jums paziņot, ka ATREA ir sasniegusi virkni panākumus, kas apstiprina, ka mūsu sauklis par to, ka esam līderi ventilācijā un siltuma reģenerācijā ir patiess.

vairāk …