DUPLEX 500–3500 Flexi-V

Daudzpusīgas kompaktas iekārtas DUPLEX 500–3500 Flexi-V 

DUPLEX Flexi-V ir sērijveida ražotas ventilācijas iekārtas, kas aprīkotas ar ļoti efektīviem siltummaiņiem, kas nodrošina zemu spiediena zudumu gaisa pusē un temperatūras efektivitāti līdz 93 %. Tikpat svarīga iekārtas sastāvdaļa ir jaunie ebm-papst un Ziehl Abegg augstākās kvalitātes EC ventilatori. Ņemot vērā uzsvaru uz enerģijas taupīšanu un aprīkojuma efektivitātes paaugstināšanu, pats par sevi saprotams, ka viss EC ventilatoru klāsts atbilst ventilatoru direktīvas ErP 2015 prasībām un pat pārsniedz tās. Visas DUPLEX Flexi-V sērijas iekārtas tiek ražotas universālā dizainā un garantē augstu mainīgumu. Iekārtas standarta komplektācijā ietilpst divi augstas efektivitātes EC tipa ventilatori ar uz aizmuguri izliektām lāpstiņām, augstas efektivitātes plākšņu siltummaini ar lielu siltuma apmaiņas laukumu, ePM10 klases pieplūdes un nosūces gaisa filtriem 50 % vai ePM1 55 % (klasificēti EN ISO 16890) un iebūvētu By-pass vārstu ar servomotoru. Ventilācijas iekārtas korpuss sastāv no bezrāmju sendvičtipa paneļiem ar lielisku siltumizolāciju un minimāliem siltuma tiltiem, padarot iekārtu vēl ekonomiskāku. Saskaņā ar EN 1886 klasifikāciju vienības atbilst siltumizolācijas klasei T2 un siltuma tiltiņu koeficienta klasei TB2.

DUPLEX Flexi-V ir pieejamas šādas papildus konfigurācijās:

  • divpakāpju gaisa filtrēšana uz pieplūdes un nosūces izvadiem,
  • iebūvēts sildītājs (ūdens vai elektriskais),
  • iebūvēts dzesētājs (ūdens vai DX tiešās iztvaikošanas),
  • iebūvēts elektriskais priekšsildītājs siltummaiņa aizsardzībai.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka pastāv iespēja viegli pārslēgties starp pieplūdes un izplūdes izvadiem mainot iekārtas izpildījumu no labā uz kreiso izmainot vien iekārtas kontrolierī vienu parametru (gadījumā ar RD5 vadību). Visa mērīšanas un regulēšanas sistēma ir balstīta uz Plug & Play principa.

[PDF] Mārketinga Katalogs DUPLEX 500–3500 Flexi-V

[PDF] Tehniskais Katalogs DUPLEX 500–3500 Flexi-V

[ATREA] Atlases programmatūra

Leguvumis

Lielisks kompaktums-līdz pat 60 % no ventilācijas telpas; Viegla uzstādīšana bez papildus izmaksām; Pašu ražoti siltuma rekuperācijas kodoli ar rekuperācijas koificentu no 50 līdz 92 % ...

vairāk …

ATREA izstrādāta atlases programmatūra

ATREA s.r.o. piedāvā DUPLEX kompakto iekārtu programmatūru.
Programma ir bezmaksas un brīvi pieejama.

vairāk …

Systems

ATREA iekārtu pielietojums daudzfunkcionālajā ēkā. Virziet peles kursoru uz Jūsu vēlamo telpu un noklikšķiniet peli

vairāk …